«
  1. Anasayfa
  2. KOŞULLAR

KOŞULLAR

www.glutensiz.net (Glutensiz.Net), yayınladığı içeriklerdeki bilgilerin doğruluğu konusunda, her halükarda servis verdiği tüm bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir surette garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez. Bu sonuçları kullanmak veya kullanmamak, tüm sonuçlarıyla birlikte hizmetten yararlanan kişinin (kullanıcının) kendisine kalmış bir karardır. Bu sitedeki bilgilerin “katma değerli sunumlarının” her hakkı saklıdır, kaynak gösterilerek dahi ancak yazılı izinle birlikte kullanılabilir.

Glutensiz.Net sitesi, bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme, güncelleme ve yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Glutensiz.Net sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır.

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP’ler kayıt altına alınmaktadır.

Şikayetleriniz için admin@glutensiz.net adresine e-mail atabilirsiniz.

Sitemiz; hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri veya resmi kuruluşlar admin@glutensiz.net adresinden bizlere ulaşabilirler. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Sağlık alanında tüm gelişmelerin paylaşıldığı ve tıbbi alanda dünya genelinde otoriter ve akademik kaynaklardan derlenen bilimsel araştırmalar, yazılar ve haberlerden oluşan site içeriğimiz sadece bilgilendirme amacı taşıyan bir sağlık portalıdır.

Okuyucularımıza sunmuş olduğumuz tüm bu genel bilgiler kesinlikle tedavi niteliği taşımamaktadır ve doğruluğu garanti edilmemektedir. Sağlık alanında merak ettiğimiz tüm sorularınız ile ilgili kesin tanı ve tedavi yöntemlerini yalnızca doktorunuz veya sağlık sağlayıcınız tarafından yapılan muayene ve belirli klinik testler belirler.

Okuyucularımıza bu durumun hassasiyetini belirtmek isteriz. Tüm bireysel sorularınızı lütfen doktorunuza danışınız.

Glutensiz.Net sitesini ziyaret eden her kullanıcı bu kuralları ve koşulları önceden kabul etmiş sayılır.