SİZDEN GELENLER

Karaköy Güllüoğlu ile Glutensiz Baklava Keyfi

Merhaba; adım Kamil Gündoğdu. Denizli’de özel bir şirkette satış temsilcisi olarak çalışıyorum. Son üç yıldır Çölyak ile yaşamaya alışmak için uğraş veriyorum. Midesine düşkün biri olarak da farklı gıda alternatifleri üzerine devamlı araştırmalar yapıyorum 😊 Bu yazımda sizlere glutensiz baklavadan bahsedeceğim.

Çölyak hastaları için artık bayramlar ve özel günler baklavasız geçmeyecek. Tadıyla, lezzetiyle müşterilerinin yüzünü güldüren Karaköy Güllüoğlu bu defa Gluten hassasiyeti olanların da yüzünü güldürüyor. Uzun süredir menüsünde bulundurduğu glutensiz baklavayı özel baklavalar kategorisinde ÇölBak adıyla beğenilerinize sunuyor.

Firmanın, Çölyak hastalarına özel cevizli ve fıstıklı seçenekleriyle satışa sunduğu glutensiz baklavaların yanı sıra diabetikler için de özel baklavaları bulunmakta.

Çapraz bulaşma riskine karşı garanti veren firmanın özenerek hazırladığı glutensiz baklavaların kargolanması da gerçekten kusursuz. Çok iyi ve sağlam bir şekilde paketleyerek adresinize gönderiyorlar.

Glutensiz baklavanın tadına gelince, elbetteki herkesin damak tadı farklıdır ama ben çok beğeniyorum Karaköy Güllüoğlu’nun glutensiz baklavalarını. Hiç tereddüt etmeden hepinize tavsiye edebilirim.

[sp-related style=”light” id=”112″]

Görsellerini aşağıya yüklediğim glutensiz baklava için teşekkürler Karaköy Güllüoğlu…

Kamil Gündoğdu-DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir