SİZDEN GELENLER

Teşekkürler Erzurum Liva Glutensiz

Merhabalar;

Uzun yıllardır Çölyak hastasıyım ve glutensiz diyet yapıyorum. İlk zamanlarda ürün bulmakta çok zorlanmıştım. Bulduğum hazır ürünler aradığım lezzette değildi. Evde denediğim tariflerle aynı tadı yakalamaya çalışmıştım ama kıvamını tutturmakta çok zorlanıyordum. Erzurum’da yaşayan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Liva Glutensiz ile tanıştım. Tamamen Glutensiz ürünler üzerine çalışıyorlar. Çapraz bulaşma riski kesinlikle yok çünkü sadece glutensiz ürünlerin üretimini yapıyorlar.

Hem sahibi hem aşçısı olan Ayşegül Hanım çok lezzetli yiyecekler pişiriyor. Çocuklarının da çölyak olmasından dolayı bu konuda çok titizler. Bu yüzden güvenerek, içiniz rahat bir şekilde Liva Glutensiz ürünlerini kullanabilirsiniz.

İnternet sitesi: https://livaglutensiz.com site üzerinde sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri vakumlu olarak gönderebiliyorlar. Ben tatile gitmeden hemen önce sipariş verip vakumlu olarak istemiştim. Tatil boyunca otelde odanın buzdolabında muhafaza ettim. 10 gün boyunca rahatlıkla kullanabildim. Kurtarıcı gibi bir şey oldu benim için. Genelde her tatilde kahvaltıdan aç kalkıyordum.

Ayrıca isterseniz kargoyla veya uygun otobüs firmalarıyla gönderim sağlıyorlar. Ben taze kullanabileyim diye son ana kadar siparişimi bekletmiştim. Sipariş verdikten sonraki gün otobüsle gönderim sağladılar. Hiç beklemedim bu sayede.

[sp-related style=”light” id=”186″]

Ürünlerin fiyatlarını soracak olursanız bence bu lezzete bu fiyat kesinlikle fazla değil. Ben fırsat buldukça bütün ürünlerini denemeye çalışıyorum. En son Kurban Bayramından önce sipariş vermiştim. Hatta son siparişlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Belki fikir olur sizin içinde. Kullandığım bütün ürünleri fazlasıyla tavsiye ederim. Ama ayrıntılı yorumlarımı da fotoğraflarıyla beraber ekleyeceğim. Denemediğim ürünleri de fırsat buldukça deneyip sizlerle paylaşabilirim. Bildiğiniz veya tavsiye edebileceğiniz böyle yerler varsa sizde paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Bu ürün Glutensiz kete. Benim favori ürünüm diyebilirim. Dolaba koyduğunuz süre boyunca bayatlamıyor. Vakumlu olarak sipariş verip dondurucuya atıyorum. Kullanacağım kadarını çıkarıp tükettikçe kalanlarını buzdolabına koyuyorum. Kahvaltıda vazgeçilmezim oldu. İçi cevizli ve tadı harika.  Mutlaka denemelisiniz.

Bu ürün ise Lavaş ekmekleri. Birebir lavaş ekmeği tadı yok ama glutensiz ekmek olduğunu düşünürsek isteklerinizi biraz da olsa karşılıyor. Ben bu ürünü de geldikten sonra buzluğa atıyorum ve ihtiyacım oldukça tüketiyorum.

Glutensiz somun ekmeği de bu. Tadı lezzetli ama alternatif ürünler bulabilirsiniz.

Bu ürün ise glutensiz tost ekmeği. Yine benim favorilerimden diyebilirim. Dilimli bir şekilde gönderiyorlar ve çok lezzetli. Sabahları işe gitmeden önce tost makinesinde hemen ısıtıp lezzetli tostlar yapabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Kullanımı da çok pratik.

Betül Taşdelen-KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir